Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
20.5.2026 v 16:50
#203336
No, ale vidět mě teď, tak mě do chovu nikdo nechce.
Kecko! 🙂
Jo, se musim podelit o zazitky, delam od vcera hovnosberku Ruzeninych bobku na koprologii next week, at se vi, jestli ty zvyseny jaterni testy nejsou od cerviku. Mno, Pepin mel zase vystrik emoci, kdyz venku videl v ruce sklenicku a spachtlicku, prej velky nebezpeci mu hrozilo a pudu to zabit. Stesti, ze jsem mela mikinu, mam naskublej jen rukav. Magor je to stale.