Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203336
Fifi

    No, ale vidět mě teď, tak mě do chovu nikdo nechce.
    Kecko! 🙂

    Jo, se musim podelit o zazitky, delam od vcera hovnosberku Ruzeninych bobku na koprologii next week, at se vi, jestli ty zvyseny jaterni testy nejsou od cerviku. Mno, Pepin mel zase vystrik emoci, kdyz venku videl v ruce sklenicku a spachtlicku, prej velky nebezpeci mu hrozilo a pudu to zabit. Stesti, ze jsem mela mikinu, mam naskublej jen rukav. Magor je to stale.