Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
čajíku,
náááádherné mraky! kam se hrabe banální slunce na modrém podkladu 😆
Muze pudl vubec sedivwt?
No jéje! A jak. Když někde řeknu, že je Eliette devět let, majitelé tříletého půdle s dávno ztraceným pigmentem blednou závistí. Barvu jim vracím do tváří až upozorněním na to, že má holčička naše sice srst stále černou jak uhel, zato má krátké nohy ke svým zádům. Chybí jí tak 5 cm do ideálního poměru stavby těla.
Takže lidé, co kupují černého půdle do chovu a už tomu rozumí, chtějí vidět předky v pokročilém věku. Protože těsně po bonitaci je skoro každý černý pes jako model. A uhel.
Taky jsem byla pěkná ve dvaceti. No, ale vidět mě teď, tak mě do chovu nikdo nechce. 🙄