Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
20.5.2026 v 16:29
#203334
Thielli, toto leti. Ruzici bude v zari taky 9, zrovna jsem ji dneska rikala, ze by se mohla chovat uz trochu dospele. Valela se na gauci s kopytama hore a hrackou v hube… 😀
Cernej caj
Krasne se mas, pocasi prijemny. At te oslapany slapky a kotnik netejraji. 🙂
Mluvila jsem ted s Kimi, vsechny pozdravuje. Myslela jsem, ze lezi v Hradci, to bych se za ni stavila. Jenze ono je to jinak, byla v Usti, odtama ji kvuli porouchanymu operacnimu salu prevezli do Pardubek, kde ji dneska zoperovali jednu ledvinu – dali ji tam stent. Takze pulku ma za sebou, zitra pofici zpatky do Usti a budou ji delat druhou ledvinu. Toz ji este drzte palce, Betynka si uziva pobyt u syna.