Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
20.5.2026 v 16:02
#203331
Thielli
Muze pudl vubec sedivwt? Je krasna porad stejne:)
Asteris
Uzivam si, ale paradoxne me zacal pobolivatbdruhej kotnik:D zatim 4 dmy za mnoub2 presw mnou ale teda nevim nevim:D dneska me pekne pali slapky hromada asfaltu prolozena hodinou brodenim v mokre trave mi nejak oslapala slaply:D
A dneska v dacicixh prosvihnu ale je autorsky cteni a autogramiada te kniho ticho ceska kanada, a na strane 57 se tam pry pise o trempovi, ktery mi vcera udelal azyl tak yo ji budu muset zacit akrivneji cist

