Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
19.5.2026 v 14:17
#203318
kurýr s bombou od ní
Tak já počkám na tu bombu. Co tu neni povolená ta dobrovolná opuštěnka světa, když už tu nechceš být, tak se takový dárek hodí.
Až ten čas přijde, uvařím si kafe, budu se dívat do krajiny a rozbalím si balíček.
Hlavně, aby s tím kurýr neházel po dodávce.