Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
19.5.2026 v 13:01
#203315
Pořád se něco děje: hlavně držím palce Kimi, ať ji brzy dají do pořádku. A jsem ráda, že momentálně nemá bolesti.
Černej čaj si doufám užívá dovču. A Petra drží mlčenku, to bude v práci docela zajímavé. A vida, jak se vyplatí učit psy na gesta, že?
Víkendová strakatá akce proběhla celkem v pohodě, všichni přežili bez ztráty květinky. Mezi loňskými štěňaty byli z větší části samci a jedna háravka, ale zvládli jsme to. Počasí nic moc v sobotu dopoledne propršelo, ale pak už to šlo, neděle byla krásná. Přilehlý rybník byl téměř vypuštěný, ale má písčité dno, tak se tam dalo krásně chodit. Uprostřed voda a volavky, takže žádné rybí mrtvolky se nepovalovaly v okolí.