Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
19.5.2026 v 11:25
#203309
tam prestoupis
Což kdyby byla Zlata osobně, tak není zas taková sranda. Bud bych pozjišťovala bezbariérovost toho přímého autobusu, Plzeňská se přežije, nebo holt dovozejkovat na výtah do B, přestup B-A je snadný. Pro nevozejka je to spíš o tom, zda mu víc vyhovuje bus nebo vlak.