Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203309
Petrs01

    tam prestoupis

    Což kdyby byla Zlata osobně, tak není zas taková sranda. Bud bych pozjišťovala bezbariérovost toho přímého autobusu, Plzeňská se přežije, nebo holt dovozejkovat na výtah do B, přestup B-A je snadný. Pro nevozejka je to spíš o tom, zda mu víc vyhovuje bus nebo vlak.