Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
Zdravim vespolek
Cajik
Hezkou dovcu a uzij si klid,pohodu. Drzim palce, at mas hezky pocasi
Esuska
Teda, copak si to kde splasila za moribundus? Koukej se dat do poradku, at muzeme dorazit, okouknout novinky a privezt ti hrnicky na dusicky 😂😂
Drzim palce, at se brzy vylecis 🙏
Ja mela redkvicky rada, ale uz par let je nemohu. Boli mi po nich zaludek, stejne jako po kedlubnach..
Thielli
Sikovna!! Moc sikovna jsi. 😍 Na cumily nic nedej a nevsimej si jich. Maji z toho akorat poteseni, previti..
Kimi
Moc a moc drzime palce, at si brzy doma. Udelala si dobre, ze si zavolala zachranku. Ledvinove kameny jsou strasna bolest. Ted hlavne odpocivej a nic neres. Zvlast, kdyz je o Bettynku postarano.