Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
19.5.2026 v 11:00
#203305
můžu jít kácet stromy
To máš ještě z té pohádky Ať žijí duchové, viď? Tam taky káceli trpaslíci.
Ale to byla jen pohádka! A ty jsi asi tak stejně vysoká jako postavená pila.