Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026 Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026 19.5.2026 v 10:55 #203301 PetraK Thielli Já se práce nebojim, můžu jít kácet stromy, tam se taky moc nemluví, jen se křičí – utéééč!