Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
19.5.2026 v 10:52
#203300
PetraK
já bych to nedělala. Jednou jim ukážeš, že tam může sedět někdo, kdo pracuje a přitom nedrnčí a oni tě vymění. A ve tvém věku to už není lehké sehnat práci. 🙄