Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
19.5.2026 v 10:43
#203297
No bať. se šéfem jsme domluvený, že si budem psát, první co udělám zítra je, že vezmu papír a napíšu na něj právě to Dobrý den. Na druhej S nikym nemluvim, nechtě mě bejt. Třetí bude Uhni, du si vařit kafe 😀