Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203297
PetraK

    No bať. se šéfem jsme domluvený, že si budem psát, první co udělám zítra je, že vezmu papír a napíšu na něj právě to Dobrý den. Na druhej S nikym nemluvim, nechtě mě bejt. Třetí bude Uhni, du si vařit kafe 😀