Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203296
Petrs01

    Nemluvim s nikym!

    To v práci umřneš. Připrav si papíry s nápisy:
    – Dobrý den/Ahoj
    – mám v krku bacila, nemůžu mluvit, infekční nejsem (předpokládám teda, když se cpeš do práce)
    – do xxx (odpověď na dotaz do kdy máš bobříka mlčení)
    – stojí to za exkrement
    – tohle jste měli udělat už včera/minulý týden!
    – ano pane řediteli, samozřejmě

    a podobné 🤣