Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
19.5.2026 v 10:36
#203296
Nemluvim s nikym!
To v práci umřneš. Připrav si papíry s nápisy:
– Dobrý den/Ahoj
– mám v krku bacila, nemůžu mluvit, infekční nejsem (předpokládám teda, když se cpeš do práce)
– do xxx (odpověď na dotaz do kdy máš bobříka mlčení)
– stojí to za exkrement
– tohle jste měli udělat už včera/minulý týden!
– ano pane řediteli, samozřejmě
a podobné 🤣