Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
19.5.2026 v 10:22
#203295
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!
Gůtn tág majne líbe Kindr.
Nemluvim s nikym! 🙂
Ale Kimi jsem před chvílí napsala, je pořád na kapačkách, ATB a něco proti bolesti, dostane do obou ledvin stent – což vůbec netuším, o co jde. Ptala jsem se, jestli je trošku líp, právě psala, že je bez bolestí. Tak kuwa aspoň, že to.
Co ostatní choroby tady? Já jdu zítra do práce, před chvílí jsem vyhodila ohaře na zahradu, ať dělaj vesnický psy. Maji tam matraci. Rumouš spí, Tali kroutí hlavou 😀