Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
19.5.2026 v 9:38
#203290
Chtěla bych se zeptat znalců Prahy.Do Motola je nejlepší přijet na tramvajové spojení autobusem Na Knížecí,nebo vlakem na hlavní nádraží nebo někam jinam.Díky