Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
19.5.2026 v 5:01
#203288
Petrak
Dekuju za zpravu s Kimi, tak smad jak se to uklidni uz to bude lepsi…
Ja podelny nikdy neparkovala, my ani v okresnim meste autoskoly zadny nemame a v podstate ty vesnice kolem taky zadny nemaji 😀
Dnes v noci brutal vedro uplne sem propotila spaci kikcu uz je moc tepla kombinace mikca + spacak