Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203288
cernej caj

    Petrak
    Dekuju za zpravu s Kimi, tak smad jak se to uklidni uz to bude lepsi…

    Ja podelny nikdy neparkovala, my ani v okresnim meste autoskoly zadny nemame a v podstate ty vesnice kolem taky zadny nemaji 😀

    Dnes v noci brutal vedro uplne sem propotila spaci kikcu uz je moc tepla kombinace mikca + spacak