Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
18.5.2026 v 19:03
#203286
Kimi
Tak jak? Doufam ze ti nejak pomohli
Thielli
Jsi super ridicka, ba podelny ja videla x videi jak se orientovat a stejne to nedavam, potrebuju misto minimalne na 2 auta
Ale zas vyhoda malomesta, kdyz neni vhodny misto, zaparkuju pohodlne nekde u suoermarketu a vsude dojdu pesky 😀