Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
18.5.2026 v 18:58
#203285
Píšu z mobilu, takže jak prase.Mluvila jsem s Kimi, zůstává v nemocnici:-(, je na kapackach, dostává léky na bolest, v jedné ledvine kameny dva, v druhé jeden, podle mne se to hnulo tím pádem. V patek se uvidí, co bude následovat. Krucinál. Kimi je statecna, o Bettynku momentálně, zdá se, postaráno. Takže DRŽÍME¡!!!!