Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203285
PetraK

    Píšu z mobilu, takže jak prase.Mluvila jsem s Kimi, zůstává v nemocnici:-(, je na kapackach, dostává léky na bolest, v jedné ledvine kameny dva, v druhé jeden, podle mne se to hnulo tím pádem. V patek se uvidí, co bude následovat. Krucinál. Kimi je statecna, o Bettynku momentálně, zdá se, postaráno. Takže DRŽÍME¡!!!!