Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
18.5.2026 v 18:15
#203284
Kimi, drzim packy a palce!
Thielli, ses vyborna ridicka, gratuluju k jizde mimo i po Prahe. Podelny parkovani nenavidim, kdyz bych mela couvat, radsi fleka prejedu. 🙂 Ale zcela vyjimecne to zkusim v nejaky klidny ulici, zrovna predevcirem jsem zacouvala jak profik, sama jsem se musela pochvalit.
Esusova, takze tva lecba pokracuje jen bobrikem mlceni? Zrovna tebe bude nemluveni stat ooobr usili, si myslim. 😀 At je brzo lip, chrchlo.