Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
18.5.2026 v 8:32
#203272
tomu se zbaběle vyhýbám
Také jsem váhala, zda mám kroužit celou noc kolem bloku, než odjedou všichni do práce, abych pak mohla na místo pro pět aut zajet popředu… 😳
…
A Brtnikovi přeji krásný čas několika tichých dní.