Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
18.5.2026 v 7:18
#203269
ten krám plechovej
Gratulace k zaparkování do řady, tomu se zbaběle vyhýbám.
ALE!!! Neříkej volvíčkovi, že je krám plechovej. Neříkej mu to! Von tě slyší. A jistě chápeš, že vlastní auto je lépe nenaštvat. Vono když už se pak náhodou něco pokazí, je jen na tom autě, jestli to bude na poklidném místě 100 metrů od servisu, nebo uprostřed největší křižovatky v páteční špičce. Raději autíčku poděkuj, že tě hezky dovezlo 😉
Brtnikovi se značně uleví
Brtnik má vánoce! 😆
Počkej, se mmu to zalíbí a bude ti nenápadně sypat bacily do jídla.