Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203269
Petrs01

    ten krám plechovej

    Gratulace k zaparkování do řady, tomu se zbaběle vyhýbám.
    ALE!!! Neříkej volvíčkovi, že je krám plechovej. Neříkej mu to! Von tě slyší. A jistě chápeš, že vlastní auto je lépe nenaštvat. Vono když už se pak náhodou něco pokazí, je jen na tom autě, jestli to bude na poklidném místě 100 metrů od servisu, nebo uprostřed největší křižovatky v páteční špičce. Raději autíčku poděkuj, že tě hezky dovezlo 😉

    Brtnikovi se značně uleví

    Brtnik má vánoce! 😆
    Počkej, se mmu to zalíbí a bude ti nenápadně sypat bacily do jídla.