Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
18.5.2026 v 7:05
#203267
Ty vole, paní Volfová!!
Tak to seš Mega řidička, tohle je opravdu výkon!!To vlastně nejsi řidička, to si přímo Říditelka!!
Zavolala bych, abychom to oslavily, ale nemůžu a nesmím mluvit. Brtnikovi se značně uleví 😂
Edit na čumily kašli, jsou to ubožáci.
- Odpověď byla upravena před 3 týdny a 6 dny uživatelem PetraK.