Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
18.5.2026 v 6:29
#203264
Jo a zjistila jsem, že mi dělají dobře ředkvičky. Tak jsem na ně koukla vic, ne jen jako na zeleninu, a! Maji nejen antibakteriální, ale taky ANTIVIROVÝ a antimykotický účinky. Což jsem nevěděla, ale vysvětluje to, proč je moje tělo má tak rádo. Tady moje vlastní krásky, jsou fakt takhle fialový. neznám lepsi ředkvičky.
