Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203263
PetraK

    Kimi
    jak je dneska po tom pádu? Doufám, že se to nejhorší??? To je teda hodně blbý období. Mrzí mě to.Preju, at uz je líp a líp.

    Bruti
    já Tě zas prošvihla, koukam.
    Zavolala bych, ale blbě se mi mluví.