Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
18.5.2026 v 5:59
#203263
Kimi
jak je dneska po tom pádu? Doufám, že se to nejhorší??? To je teda hodně blbý období. Mrzí mě to.Preju, at uz je líp a líp.
Bruti
já Tě zas prošvihla, koukam.
Zavolala bych, ale blbě se mi mluví.