Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
16.5.2026 v 20:40
#203255
vsem taky preju vsechno nejlepsi!
ja vubec si nepamatuju kdo kdy a jak 😀
Kimi
teda jeste ze jen odreniny, at se koleno rychle hoji
brut
krasna kobylka
me se tohle libi a zabicky a vubec teraristika, ale prave vetsinou je to na me moc narocny na chov, bud blby zradlo nebo blby podminky