Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
16.5.2026 v 13:34
#203254
Kimi
No uff ze je odrene koleno a nic vaznejsiho
Brut
Teda ro maji konici silu to bych ani nerekla
Tak a je po pohrbu ani sme moc nezmokli, strejda to mel ve vetsim kostele nez tatinek a cely plny, na pohrbu par lidi i zpivalo a my zrovna stali u pani co evidente zpivat umi bylo to hezke