Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203253
Kimi

    Bety je velmi kontaktní a mazlivá, koho potkáme, musí podrbat. Ke každému se řítí, na šestikilového psa má teda záběr, napomínám ji, že mě jednou zabije a dnes se jí to skoro povedlo. Ráno chodím venčit přes sídliště. U sousedního paneláku je mezi chodníkem a domem zelený pruh osázený keři. No, a Bety slyšela, jak si za keříky povídají dvě sousedky a zabrala. Škubla se mnou, já jsem popoběhla, zakopla jsem o křivou dlažbu a práskla jsem sebou. Sousedky přiběhly, s jednou byl i její syn, tak mi společnými silami pomohli vstát i další kolemjdoucí mladý muž nabídl pomoc. Zjistila jsem, že jsem si dost odřela levé koleno. Jedna ta sousedka se chopila vodítka a šla venčit se mnou. Doma jsem koleno dezinfikovala, namazala hojivou mastí a ovázala. Plánovaný úklid jsem odložila, sedím na gauči s nataženou nohou. V poslední době mi ohledně zdraví fakt není přáno. 😟🤢