Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203252
brut

    cajik

    Kdyz jsem byla mala ( a vim, ze Fajka to taky tak mela ), tak me mrzelo, ze mam narozeniny a svatek par dni od sebe. Kdyby to bylo alespon mesic…

    Kobylky jsou skvele, ale pri neopatrne manipulaci dost kousou a dokazi prokousnout kuzi ( jen ty dospele). Nicmene, to se mi jeste nestalo. Parkrat me kously, ale to bylo spis varovani ,protoze se lekli. Clo je na ne moc rychla a ony se plasi.

    Je skvely, ze jsi si uzila sraz. A hlavne, ze jsi priradila jmena k tvarim. To uz dbeska nezvladam 🙈😂

    Kimi
    Ajajaj, ledviny jsou potvory. Moc drzim palce, at jsi brzy fit. 🙏