Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203251
brut

    Fifi
    Ja ani nestihla poprat brachovi… Tak dodatecne vse nej a hlavne zdravi ☺️

    Musim rict, ze me prekvapilo, jaky drzak je tahle velak kobylka. Druhy nam uhynul v prosinci, ale on byl po poslednim svleku zdeformovany, takze to mel tezsi.
    Tyhle potvurky se mi libi a hlavne je super sledovat , jak moc jsou vecer aktivni. Vsechny ucime na manipulaci, abychom pripadne mohli vymenit vetve a dalsi potrebne v akvarku. Jediny minus je, ze zerou zeleny ( jahodnik, malinik, ostruzinik, dub, buk). Coz v zime neni uplne idealni. Musim mit kazdy rok vyrazeny jahodniky ,ktery zkrmim. A ze jich sezerou 😂
    Chtela bych jeste dalsi potvurky, ale pokud bychom trochu cestovali, tak by se o ne nemel kdo starat. Takze kobylky staci…