Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
Brut
jee tak dekuju, ja vim ze jste byli dve jany a kachna, paradoxne jany maji svatek za par dni 😀 ale teda fakt jsem nevedela, ktera 😀
doufam, ze narozeniny nejak pekne oslavite 🙂
jo, sraz byl fajn, rikali jsme si dost prijmenim, tak si myslim, ze sem vsechny kluky poznala a zaradila aspon prijmenim 😀
dekuju za foto zviratek, kobylky jsou fajn ze se daji zvyknout a pejsci spokojeny pri odpocivani 🙂
fifi
i tvemu brachovi hodne zdravi a vse nejlepsi 🙂
u nas dneska prsti, ten pohreb je casove a zdlouhave komplikace, pac se bude prejizdet z kostela na hrbitov na druhy konec mesta, nemyslim, ze se stihnu pred 17h dostat domu, i kdyz zacina v 11 a vyrazim v 9, abych to na 11 stihla, a zitra rano ve 4:30 vyrazim z domu… budu mit odpoledne jen chvilku na sbaleni a upeceni sekane na cesty, ale urcite to vsechno nejak stihnu, i kdyz to budou docela honky. nojo, posledni mesic hektickej, furt se honit, malo spanku a evidentne i ta dovolena tak musi zacinat…