Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
15.5.2026 v 22:36
#203249
Brut
Aha, tak Fajka to byla, jsem si to pomotala. Kazdopadne tyhle trojnarozky si dobre pamatuju, bo slavi i muj bracha. 🙂
Mame uz tri.. jednoho stareho a dve malicke.
Sis, vetrelec! Ty mas furt naky ty kobyle ci sarancata, to koukam, jaky jsou to drzaci.
Kimi
Potvory ledvinovy, preju, at se co nejdriv umoudri.