Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
15.5.2026 v 22:11
#203248
Petro, ledviny zlobí a zlobí. Přemýšlím – příští úterý jedu na kontrolu na hematologii, tak že bych se stavila na urologii, jestli by mě nevzali dřív, ne teda hned v úterý, protože kdyby souhlasili, musím zajistit péči o Betynku. 🤦♀️