Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203248
Kimi

    Petro, ledviny zlobí a zlobí. Přemýšlím – příští úterý jedu na kontrolu na hematologii, tak že bych se stavila na urologii, jestli by mě nevzali dřív, ne teda hned v úterý, protože kdyby souhlasili, musím zajistit péči o Betynku. 🤦‍♀️