Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
15.5.2026 v 20:35
#203241
Esuskooo, ty jsi marod? Copak te sklatilo za moribundus? Drzim palce, at je ti brzy dobre. 🙏
Cajik
Musim rict, ze obcasne setkani se spoluzaky je dobre. Jen je videt, jak moc strneme a kdyz se debata zacne tocit okolo bolavych kolen, tak bych nejradeji utekla…
Doufam, ze jsi mela hezky vecer a sraz si uzila.