Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203241
brut

    Esuskooo, ty jsi marod? Copak te sklatilo za moribundus? Drzim palce, at je ti brzy dobre. 🙏

    Cajik
    Musim rict, ze obcasne setkani se spoluzaky je dobre. Jen je videt, jak moc strneme a kdyz se debata zacne tocit okolo bolavych kolen, tak bych nejradeji utekla…
    Doufam, ze jsi mela hezky vecer a sraz si uzila.