Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
15.5.2026 v 19:38
#203237
Premyslim, jestli janii nebo fajka a spis myslim janii ale nejsu si jista.
Tak diky za potvrzeni, ze janii.
PetraK
Snad bude brzo lip
Podle.me si tu na HO nikdo nestezoval ja jen napsala.ze je to drazsi nez jezdit do prace:D
Sraz spoluzaku po 20 letech celkem fajn, byli sme 3 b3zdetny, vetsinou kolem 5-10 let dve deti:D