Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
15.5.2026 v 18:35
#203234
Jako choroba bez mozku se čistě jen připojím ke gratulaci Brůtici a Kachně . ŠÉCKO NEJ HOLKY A DOUFÁM, ŽE JSTE V CAJKU.
černej čaj – ten třetí – to byla Janina od Berňáků??? Nebo Fajka? nebo Čííf? Už nevím, jak se vytratili, tak si to nepamatuju.
Ztratilo se mi, jak to má Kimi s těmi ledvinami??
HO – kdo si tady stěžuje, kurnik, na HO? Co bych za něj dala.