Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203234
PetraK

    Jako choroba bez mozku se čistě jen připojím ke gratulaci Brůtici a Kachně . ŠÉCKO NEJ HOLKY A DOUFÁM, ŽE JSTE V CAJKU.

    černej čaj – ten třetí – to byla Janina od Berňáků??? Nebo Fajka? nebo Čííf? Už nevím, jak se vytratili, tak si to nepamatuju.

    Ztratilo se mi, jak to má Kimi s těmi ledvinami??

    HO – kdo si tady stěžuje, kurnik, na HO? Co bych za něj dala.