Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
14.5.2026 v 19:20
#203227
PetraK
to je jina dovca, do penzionu jedu az v cervnu 🙂 ted jedu na tu posunutou co jsem mela jet pred 14ti dny ale ta znama zustala doma s atb a v praci se hodilo abych zustala, tak sem to posunula kdyz bych stejne jela sama…
navic z penzionu by to bylo snazsi pac by to nebylo natezko 😀