Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203219
PetraK

    Hlásím, že žiji, není to žádná sláva – v krku mě kurnik bolí furt, kašel jde z hlubin A NEMOŽU MLUVIT, ale nezemřela jsem 😀

    Zato jsem propásla, koukám, Madmazél Volovou, to mě mrzí, zas budu muset čekat 2,756 světelných let, než se objeví.

    Černej čaji – přidávám se a přeji upřímnou soustrast.