Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
14.5.2026 v 10:32
#203219
Hlásím, že žiji, není to žádná sláva – v krku mě kurnik bolí furt, kašel jde z hlubin A NEMOŽU MLUVIT, ale nezemřela jsem 😀
Zato jsem propásla, koukám, Madmazél Volovou, to mě mrzí, zas budu muset čekat 2,756 světelných let, než se objeví.
Černej čaji – přidávám se a přeji upřímnou soustrast.