Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203216
cernej caj

    Petrs01
    Jen cas protoze uz pri 2x tydne do brna je salinkarta sulnul a jeste muzes po tom brne jezdit jak chces navic.. a v prumeru to 2x tydne dam… a nemusis myslet po 20 letech se salinkartou ze to mas za 1500 za jizdu pac snadno zapomenes:D

    Thielli
    Ale prej ecistujou firmy co cyplaci kompenzaci za vodu a el 😀 tak to tak byt nutne nemusi:D

    To je super ze prejdes na 90% to je 2x mwsicn3 v kancelari? Ja to tak mam.

    Maya
    Aby si ted thielli nemusela vsude kupovat bilou kuzi, kdyz to na ni flekum slusi:D

    Me volala ted pani z financaku, segra zvladla pres datovku priznat 5/6 dedova pozemku, co sme zdedili:D a tu 1/6 musim jet v patek do brna podskrabnout:D a aspon uz jedu na to ockovani tak jen pojedu o hodku driv:D
    Ale teda to kdyby clovek chtel tak se mu to nepodari:D