Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203215
Thielli

    Mayo,
    díky za pochvalu obojku, chtěla jsem viditelný i v lese, měkký, s reflexem, spolehlivou sponou, nepředražený… a když jsem ho našla (výběhový model za půlku ceny), zjistila jsem že je poslední v republice. 😭 Jenže já mám dvě půdle a ty nemůžou mít každý pes jiná ves. Tak ten druhý jsem hledala v celé EU. Ale našla. 💪