Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
13.5.2026 v 13:17
#203212
Nazdar Fleku 🐩, MHD se dá. Bez toho M to ale prostě v dost případech skřípe. A stejně je určitě auto levnější než vy dvě kudrlinky 😉