Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203209
Petrs01

    Hned je mi veseleji.

    HO = klid. Za to platíš vyšší spotřebou.
    Auto = svoboda. Za to platíš… prostě platíš. Ale obzvlášť se psy – zkus si půl roku bez auta. Zkus si jet autobusem, kde je zcela na řidiči, jestli psa chce či nechce vzít. Když další jede za dvě hodiny a má stejnou volbu. Prší? Tak to tě nevezme zaručeně. Zkus chtít jet na festival na krásném místě… kde nejbližší nádražíčko je 10 km, autobus sice jen 2, ale jezdí pouze v pracovní dny. Zkus se vracet v neděli večer vlakem s velkým báglem a se psama. Místenku sobě koupíš, ale psy si můžeš dát tak leda na střechu. A že by to vyšlo levněji, tak to už ve dvou lidech je dost sporný. Čím víc (lidí, psů, nákladu) vezeš, tím víc se auto vyplatí.