Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203208
Petrs01

    HO vyjde draz nez chozeni do prace

    To se ví. Nejen elektřina, ale i voda leze nahoru. Ale ušetříš čas a peníze za dojíždění.

    My už máme volvína 9 let… nákupní cena 30. Jasně že se něco vrazilo do oprav, ale ani v součtu s veškerým běžným servisem to ještě nedá na nové auto. A ono to nové jaksi ten olej a filtry a ledacos jiného potřebuje taky. A se vším do značkového záručního servisu, kde lítaj tisíce jen za to, že tě ve dveřích pozdraví. Nehledě k tomu, že dokud budu moct, tak chci auto bez kurvítek, tedy pardon, ekologických vylepšení a skvělých asistentů.