Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
13.5.2026 v 12:26
#203207
Takze i HO vyjde draz nez chozeni do prace:D
Tak to jsem přesně po pořízení Volva potřebovala číst. Že co nesežerou psi, sežere auto a co nesežere auto, sežere domácnost na HO, na který se chystám přestoupit z 90 %.
Hned je mi veseleji. 😂