Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
13.5.2026 v 12:21
#203206
Jéé – Thielli žije! A kudrnaté taky! Předpokládám, že se už s autem smířily. Mají prostě jiný přístup než Emča, která když vidí na výletě auto a nedejbože s otevřenými dveřmi, tak mě k němu nadšeně vleče nebo rovnou nastupuje :)). Tak doufám, že se budeš objevovat častěji.