Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203205
cernej caj

    Petrs01
    Vis ze kazdej rikame stary auto necemu jinymu:D

    Mi nic pod 18 let stari nekupujem a rikame tomu novy a sou lidi co 15 let novymu autu rikaj stary:D

    Maya
    Zere to prachy jako vsechno hlqvne ze ro jezdi:)

    Me nornalne za HO stoupla spotreba z 1,4Mwh na 1,6 mwh jak su denne doma a jede el, pc, konvice…

    A jeste prisel od eonu nedoplatek na 1500 s takovejma radama jako topte min a sprchujte se min… nevim ale sprchovat se min nex 2x tydne a topit na min nez 17 mi uz ani neprijde jako nejaka dobra rada:D

    Navic me to asi nevtrhne… ale sem se divala a pry pro 2 clenou domacnost s ohrevem vody el bez toeni je prumerna spotreba 2,5-4,5mwh tak si rikam, ze ten narus z 1,4 na 1,6 neni zanedbatelnej ale nebudu ho zadnymasnahama o setreni resit:D

    Takze i HO vyjde draz nez chozeni do prace:D