Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
13.5.2026 v 11:49
#203204
Todle je eště pozink, nebo už normální plechy?
Jak to mám asi vědět, ty chytrá? Potom, co jsem psala o mixéru. Já jsem ráda, když zvládnu otevřít kufr, nastartovat a jet rovně. Vím, že je to velký černý auto a jmenuje se Volvo XC60.