Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
13.5.2026 v 11:48
#203203
jen když se to oplatí
Což je se psy cokoliv mimo základní MHD nebo vlak. A bez psů cokoliv kam nejede doprava rozumně (viz ohařovic), nebo kam potřebuješ převést víc než jen kabelku.