Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
13.5.2026 v 11:43
#203202
ten mi zabalte
Ne??? 🤣
No jako kůže je u mne hodně bodů dolů, zatímco prodávající si obvykle myslí, že má cenu zlata, takže se naše očekávání neprotínají.
Todle je eště pozink, nebo už normální plechy?