Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
13.5.2026 v 10:11
#203193
XC60, ročník 2011, čtyřkolka. Nalítáno 136 tis., automatická přehazovačka, takže nemusím nikde šmátrat pod sebou, když míjím v zatáčce jiné auto a můžu klidně zatnout zuby, zadržet dech a zavřít oči.
Půdle nakonec řekly, že ta bílá kůže na sedačkách je fajn.