Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
13.5.2026 v 9:00
#203190
Naja. Půdle jedou po kolejích, žádné změny.
Panička si před dvěma měsíci koupila Volvo a po 30 letech zase začala řídit. Jsem pani volová teď. Já stará, auto starý, rozumíme si.
Půdle přišly prvně k Volvu, načichly a řekly: „NEJDEM NIKAM! To není naše auto. Teď se dělá to, že se pes někam odveze a už nepřiveze, to smrdí, do toho nejdem…“ a přirostly do chodníku.